Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství ČR v Praze - Chodov v klasickém trojboji RAW dorost,junioři

Mistrovství ČR v Praze - Chodov v klasickém trojboji RAW dorost,junioři

Pěkně zdravím.

Velmi úspěšně zahájili sezonu mladí členové oddílu silového trojboje.
V sobotu 10.1.2015 startovali na mistrovství ČR v Praze - Chodov v klasickém trojboji RAW dorost,junioři.
Naši nejmladší dorostenci Pavlíček Jan,Fusek Lukáš si počínali mezi nejlepšími závodníky velice dobře.
 
Fusek Lukáš při svém druhém startu na nejvyšší soutěži si počimg_20150110_195251.jpgínal jako nováček velmi dobře a výkony 95 kg dřep, 62,5 kg benčpres, 120 kg mrtvý tah obsadil velmi pěkné 3.místo trojboj 277,5 kg v kat. 66 kg.
Náš další dorostenec Pavlíček Jan obsadil rovněž 3.místo v kat. 74 kg po výkonech 125 kg dřep, 105 kg benčpres, 160 kg mrtvý tah, 387.5 kg.
Celkovým umístěním získali v hodnocení oddílu naši dorostenci 3.místo.
Naše největší želízko v ohni Tomáš Juříček potvrdil skvělou formu a jako reprezentant ČR v kategorii juniorů do 23.let si počínal velmi dobře a po výkonech 197,5 kg dřep český rekord, 140 kg benčpres, 222,5 kg mrtvý tah, činilo 560 kg trojboji rovněž český rekord ve váhové kategorii do 66 kg.
Všechny výkony patřili mezi absolutní vrchol celé soutěže a zároveň znamenalo 1.místo v absolutním pořadí dle bodů Wilkse 440,83.
Zároveň potvrdil vzrůstající výkonnost a připravuje se na další závod tak jako dorostenci a to mistrovství ČR v silovém trojboji.
Svými výsledky velmi potěšili a potvrdili, že se náš oddíl  tím, že vsadil na mládež dal na správnou cestu.
Rovněž podmínky, které náš oddíl má, vybavením posilovny a možnosti tréninkových hodin a finanční podporou města Krnov na mládež se vrací ve výsledcích a reprezentaci, jak oddílu tak města a svědčí o dobré práci celého oddílu.
Předseda oddílu
Václav
Foto: zleva Pavlíček,Juříček,Fusek