Jdi na obsah Jdi na menu
 


16. Mistrovství ČR juniorů v silovém trojboji

Př. Příjmení, jméno,nar. T.h. TJ, klub, oddíl Dřep Benč. Tah Trojboj W. body V. T.
***Juniorky***
do 67,5 kg
1 Szmigielová Jana/85 66,0 Sokol Domažlice 120,0 70,0 140,0 330,0 342,34 II.VT
***Junioři***
do 60,0 kg
1. Šlichta Bronislav/87 58,1 SKST Lednice 150,0 100,0 190,0 440,0 386,63 II.VT
2. Skořepa Tomáš/89 58,6 Sokol Nymburk 150,0 95,0 155,0 400,0 348,68 II.VT
do 67,5 kg
1. Teplý Pavel/87 67,5 TJ Svitavy 160,0 110,0 185,0 455,0 350,81 II.VT
2. Sedláček Martin/86 66,4 Sokol Rosice 135,0 90,0 197,5 422,5 330,10 III.VT
do 75,0 kg
1. Polák Ondřej/89 74,7 TJ Autobrzdy Jablonec n.N 210,0 130,0 222,5 562,5 401,96 I.VT
2. Trnka Tomáš/89 73,6 KST Jihlava 200,0 142,5 217,5 560,0 404,38 I.VT
3. Kundrt Stanislav/87 74,7 SK Factory Gym Litvínov 207,5 127,5 207,5 542,5 387,67 I.VT
4. Strouhal Jan/89 73,4 TJ Sokol Pohořelice 190,0 100,0 215,0 505,0 365,37 II.VT
do 82,5 kg
1. Sedláček Jakub/88 75,2 TJ Spartak Rokytnice n.J. 260,0 180,0 220,0 660,0 469,39 MVT
2. Trávník Tomáš/85 81,6 Sokol Vranovice 205,0 140,0 212,5 557,5 375,98 II.VT
3. Tuháček Zdeněk/86 82,5 TJ Kaučuk Kralupy 190,0 160,0 207,5 557,5 373,47 II.VT
do 90,0 kg
1. Mottl Václav/88 89,0 Fitness club JAŘEST Cheb 230,0 162,5 260,0 652,5 418,97 I.VT
2. Sala Marek/89 89,1 TJ Viktoria Bohumín 247,5 162,5 240,0 650,0 417,11 I.VT
3. Krnáč Marek/87 90,0 TJ Lokomotiva Krnov 235,0 145,0 230,0 610,0 389,42 I.VT
do 100,0 kg
1. Balvín Stanislav/86 98,9 Physic FITNESS Děčín 250,0 190,0 285,0 725,0 443,19 MVT
2. Fiala Jan/87 99,9 TJ Lokomotiva Krnov 250,0 150,0 225,0 625,0 380,50 II.VT
3. Schoř Jiří/86 90,2 TJ Sokol Pohořelice 215,0 150,0 225,0 590,0 376,24 II.VT
do 110,0 kg
1. Kvarda Rostislav/86 109,8 Sokol Domažlice 270,0 190,0 250,0 710,0 418,05 I.VT

Startovalo celkem 18 juniorů a 1 juniorka

Nejlepší závodníci:
1. Sedláček Jakub/88 75,2 TJ Spartak Rokytnice n.J. 260,0 180,0 220,0 660,0 469,39
2. Balvín Stanislav/86 98,9 Physic FITNESS Děčín 250,0 190,0 285,0 725,0 443,19
3. Mottl Václav/88 89,0 Fitness club JAŘEST Cheb 230,0 162,5 260,0 652,5 418,97
Hodnocení oddílů:
1. TJ Lokomotiva Krnov 17= 9,8
2. TJ Sokol Pohořelice 15= 8,7
3. TJ Spartak Rokytnice n.J. 12= 12
4. Physic FITNESS Děčín 12= 12
5. Fitness club JAŘEST Cheb 12= 12
6. Sokol Domažlice 12= 12
7. TJ Autobrzdy Jablonec n.N 12= 12
8. SKST Lednice 12= 12
9. TJ Svitavy 12= 12
10. TJ Viktoria Bohumín 9= 9
11. KST Jihlava 9= 9
12. Sokol Vranovice 9= 9
13. Sokol Nymburk 9= 9
14. Sokol Rosice 9= 9
15. SK Factory Gym Litvínov 8= 8
16. TJ Kaučuk Kralupy 8= 8

 

Obrazek