Jdi na obsah Jdi na menu
 


16. Mistrovství České republiky v silovém trojboji - mužů a žen

Př. Příjmení, jméno,nar. T.h. TJ, klub, oddíl Dřep Benč. Tah Trojboj W. body V. T.
***Ženy***
 - 56 kg
1. Ličkova Petra/80 55,4 SKP Sport Děčín 97,5 62,5 110,0 270,0 320,38 III.VT
 - 60 kg
1. Rovná Monika/82 58,3 TJ AŠ Ml. Boleslav 160,0 75,0 155,0 390,0 444,63 MVT
 - 67,5 kg
1. Hrabalová Jana/84 67,0 SK Fitklub Ludvik Praha 150,0 60,0 150,0 360,0 369,39 II.VT
2. Szmigielová Jana/85 65,9 Sokol Domažlice 120,0 70,0 145,0 335,0 347,89 II.VT

Soutěže se zúčastnily 4 ženy

Nejlepší závodnice:
1. Rovná Monika TJ AŠ Ml. Boleslav 160,0 75,0 155,0 390,0 444,63
2. Hrabalová Jana SK Fit Ludvík 150,0 60,0 150,0 360,0 369,39
3. Szmigielová Jana Sokol Domažlice 120,0 70,0 145,0 335,0 347,89
Hodnocení oddílů:
1. TJ AŠ Ml. Boleslav 12= 12
2. SK Fitklub Ludvík Praha 12= 12
3. SKP Sport Děčín 12= 12
4. Sokol Domažlice 9= 9
Př. Příjmení, jméno,nar. T.h. TJ, klub, oddíl Dřep Benč. Tah Trojboj W. body V. T.
***Muži***
 - 60 kg
1. Pianka Daniel/77 59,4 SK Olymp Fit Nový Bor 155,0 125,0 202,5 482,5 415,33 I.VT
2. Pianka Jan/77 57,4 SK Olymp Fit Nový Bor 145,0 105,0 190,0 440,0 391,11 II.VT
 - 67,5 kg
1. Ruso Karel/65 67,3 Sokol Nymburk 250,0 105,0 242,5 597,5 461,80 MVT
2. Teplý Pavel/87 66,7 TJ Svitavy 175,0 110,0 190,0 475,0 369,78 II.VT
 - 75 kg
1. Sedláček Jakub/88 74,2 TJ Spartak Rokytnice *267,5 *185,0 247,5 *700,0 502,53 MVT
2. Rösler Marcel/76 74,9 TJ Slovan Frýdlant 220,0 172,5 242,5 635,0 452,88 I.VT
3. Polák Ondřej/89 74,4 TJ Autobrzdy Jablonec n.N. 190,0 135,0 225,0 550,0 394,13 II.VT
 - 82,5 kg
1. Krošlák Petr/67 82,5 SKP Union PSJ Praha 265,0 160,0 *290,0 715,0 478,97 MVT
2. Švarcbach Dušan/75 80,1 KST TOTZI Klášterec n.O 250,0 145,0 275,0 670,0 457,07 I.VT
3. Mráz Ladislav/83 79,0 TJ Baník Dobřany 240,0 160,0 220,0 620,0 426,68 I.VT
4. Otava Tomáš/76 81,2 TJ Svitavy 217,5 132,5 262,5 612,5 414,29 I.VT
5. Jasovský Dušan/72 79,7 SKP Sport Děčín 200,0 160,0 235,0 595,0 407,15 II.VT
Vizent Libor/84 81,6 TJ Sokol Pohořelice 0,0 0,0 0,0 0,0 Disq. bez výk.
 - 90 kg
1. Přibyl Ondřej/79 90,0 TJ Autobrzdy Jablonec n.N. 280,0 192,5 280,0 752,5 480,39 MVT
2. Blažek Bohumil/76 88,7 SK Power.Fit Ml. Boleslav 267,5 187,5 252,5 707,5 455,06 I.VT
3. Šťastný Martin/73 89,5 Sporting APIS Praha 240,0 187,5 270,0 697,5 446,53 I.VT
4. Greguš Milan/68 90,0 TJ Lokomotiva Krnov 255,0 185,0 247,5 687,5 438,90 I.VT
5. Hažva Martin/77 87,6 KST Holohlavy 257,5 152,5 267,5 677,5 438,68 I.VT
6. Čandrla Stanislav/79 86,9 GITA Podivín 255,0 160,0 260,0 675,0 438,95 I.VT
7. Kučera Zdeněk/73 89,0 TJ Sokol Pohořelice 270,0 175,0 230,0 675,0 433,41 I.VT
8. Krákora Petr/73 89,3 TJ Banik Dobřany 240,0 152,5 252,5 645,0 413,44 I.VT
9. Patočka Václav/77 86,4 Sokol Rosice 245,0 150,0 230,0 625,0 407,68 II.VT
10. Kopal Radim/74 86,3 KST Factory Gym Litvínov 212,5 162,5 212,5 587,5 383,52 II.VT
 - 100 kg
1. Theuser Petr/61 100,0 TJ Sokol Ústi n.L. 360,0 *237,5 315,0 *912,5 555,34 MVT
2. Mikulanda Jaroslav/84 96,4 Sokol Vršovice 310,0 210,0 312,5 832,5 514,48 MVT
3. Jaremczuk Václav/63 93,6 TJ Sokol Teškovice 282,5 187,5 285,0 755,0 472,85 MVT
4. Balvín Stanislav/86 98,4 Physic Fitnes Děčín 270,0 180,0 285,0 735,0 450,26 I.VT
5. Sršeň Jaromír/74 95,4 Sokol Nymburk 265,0 190,0 265,0 720,0 447,04 I.VT
6. Navrátil Jan/74 99,3 TJ Lanškroun 260,0 180,0 250,0 690,0 421,10 I.VT
7. Schmid Petr/84 97,9 Sokol Vršovice 247,5 182,5 255,0 685,0 420,52 I.VT
8. Olejko Jiří/77 97,2 TJ Lokomotiva Krnov 250,0 177,5 245,0 672,5 414,12 II.VT
9. Stříska František/71 99,1 Sokol Nymburk 265,0 165,0 230,0 660,0 403,12 II.VT
10. Pavlovec Antonín/81 98,8 Colbert club SSK Vitkovice 235,0 160,0 235,0 630,0 385,30 II.VT
 - 110 kg
1. Krejča Zbyněk/74 109,0 Sokol Nymburk 305,0 *267,5 295,0 867,5 511,99 MVT
2. Gryga Jiří/68 107,1 TJ Olympia Zlín 305,0 200,0 320,0 *825,0 489,63 MVT
3. Pinc Jan/74 109,9 Sokol Nymburk 315,0 230,0 270,0 815,0 479,79 MVT
4. Janák František/75 109,0 FC Bílina 275,0 230,0 260,0 765,0 451,50 I.VT
5. Hejda Miroslav/78 102,0 TJ SK Morava Kroměříž 270,0 170,0 305,0 745,0 449,90 I.VT
6. Urban Martin/68 110,0 Sokol Nymburk 275,0 170,0 297,5 742,5 436,96 I.VT
7. Břinčil Tomáš/77 108,0 Sokol Nymburk 245,0 185,0 267,5 697,5 412,85 I.VT
8. Zvada Štefan/53 102,0 Sokol na Mělníce 250,0 160,0 260,0 670,0 404,61 II.VT
9. Coufal David/80 110,0 Oddil ST Zbýšov 245,0 185,0 240,0 670,0 394,29 II.VT
10. Šefl Pavel/73 109,8 TJ Sokol Kamenný Újezd 230,0 185,0 230,0 645,0 379,77 II.VT
11. Bachan Daniel/71 104,5 Sokol Vršovice 215,0 180,0 225,0 620,0 371,13 II.VT
 - 125 kg
1. Krejčí Petr/79 115,3 TJ Zekon Bystřice p.H. 305,0 230,0 320,0 855,0 496,32 MVT
2. Barák Rudolf/78 118,0 SK Power Fit.M.Boleslav 340,0 190,0 320,0 850,0 490,62 MVT
3. Jirout Jaroslav/80 118,9 TJ Slovan Frýdlant 300,0 210,0 265,0 775,0 446,55 I.VT
4. Slanička Petr/69 117,4 Sokol Nymburk 280,0 222,5 245,0 747,5 432,05 I.VT
5. Šumbera Martin/80 110,9 Sokol Rosice 275,0 200,0 255,0 730,0 428,51 I.VT
6. Smolka Jan/74 117,2 TJ SK Morava Kroměříž 250,0 150,0 260,0 660,0 381,61 II.VT
 125+ kg
1. Špingl Milan/80 130,7 Sokol Nymburk 365,0 240,0 300,0 905,0 511,41 MVT
2. Mrázek Milan/58 135,8 TJ Sokol Lanžhot 252,5 190,0 247,5 690,0 387,36 II.VT

* rekord ČR

Soutěže se zúčastnilo 52 závodníků

Nejlepší závodníci:
1. Theuser Petr/61 TJ Sokol Ústi n.L. 360,0 237,5 315,0 912,5 555,34
2. Mikulanda Jaroslav/84 Sokol Vršovice 310,0 210,0 312,5 832,5 514,48
3. Krejča Zbyněk/74 Sokol Nymburk 305,0 267,5 295,0 867,5 511,99
       
Hodnocení oddílů:
1. Sokol Nymburk 55= 12,12,12,8,7,6
2. SK Olymp Fit Nový Bor 21= 12,9
3. TJ Autobrzdy Jablonec n.N. 20= 12,8
4. SK Power.Fit Ml. Boleslav 18= 9,9
5. TJ Slovan Frýdlant 17= 9,8
6. TJ Svitavy 16= 9,7
7. Sokol Vršovice 14= 9,4,1
8. TJ Sokol Ústi n.L. 12= 12
9. TJ Spartak Rokytnice 12= 12
10. TJ Zekon Bystřice p.H. 12= 12
11. SKP Union PSJ Praha 12= 12
12. TJ Baník Dobřany 12= 8,3
13. TJ SK Morava Kroměříž 11= 6,5
14. TJ Lokomotiva Krnov 10= 7,3
15. TJ Olympia Zlín 9= 9
16. KST TOTZI Klášterec n.O 9= 9
17. Sokol Lanžhot 9= 9
18. TJ Sokol Těškovice 8= 8
19. Sporting APIS Praha 8= 8
20. Sokol Rosice 8= 6,2
21. FC Bílina 7= 7
22. Physic Fitnes Děčín 7= 7
23. KST Holohlavy 6= 6
24. SKP Sport Děčín 6= 6
25. GITA Podivín 5= 5
26. TJ Lanškroun 5= 5
27. TJ Sokol Pohořelice 4= 4,0
28. Sokol na Mělníce 3= 3
29. Oddil ST Zbýšov 2= 2
30. Colbert club SSK Vítkovice 1= 1
31. KST Factory Gym Litvínov 1= 1
32. Sokol Kamenný Újezd 1= 1