Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další medaile Lokomotivy Krnov.

 

zavodnici-a-juricek.jpgV sobotu 28.1.2017 startovali junioři Lokomotivy Krnov na 25.Mistrovství ČR v silovém trojboji ve Frýdlantu v Čechách. Závodníci po náročné přípravě pod vedením reprezentanta ČR Tomáše Juříčka zúročili výbornými výsledky na tomto mistrovství.
V kategorii juniorů do 83 kg se nominovali dva našli závodníci a soutěž absolvovali velmi úspěšně a výsledkem bylo II.místo 
Luboše Švaňhala  po výkonech 190 kg dřep,115 kg benčpres,230 kg pozved, 535 kg.
Také Králík Jan , který startoval po prvé na nejvyšší úrovni po přestupu z dorostu a počínal si  úspěšně po výkonech 
(175 kg,110 kg,205 kg)obsadil 3.místo.
Poslední  z našeho oddílu startoval ve sloučené kategorii  74-105 kg Pavlíček Jan a přesto ,že vážil  pouze 74 kg obsadil celkově II.místo po výkonech (170 kg ,140 kg,180 kg) 490 kg a završil sbírku medailí na tři.
Celkově podle umístění závodníku obsadil náš 4.místo z 12.oddílu.
Velmi příjemně překvapili a potvrdili opět, že máme velmi kvalitní a talentované závodníky a pokračujeme v úspěšné práci s naší mládeží a stále se řadíme mezi nejlepší oddíly v ČR a zároveň děkujeme městu Krnov,které náš oddíl podporuje.
Foto posílám.
Předseda oddílu Václav Stuchlík