4.MISTROVSTVI ČESKÉ REPUBLIKY MUŽŮ, Krnov 13.04.1996
13. 4. 1996
4.MISTROVSTVI ČESKÉ REPUBLIKY MUŽŮ, Krnov 13.04.1996 | ||||||||
***** M u ž i ***** | ||||||||
Příjmení,jméno,naroz. | Váha | O d d í l | D ř e p | B e n č | Pozved | Trojboj | Schwartz | |
-56.0 Kg | ||||||||
---------- | ||||||||
1. Malina Pavel/65 | 55.9 | TJ Viktorie Bohumín | 155.0 | 90.0 | 155.0 | 400.0 ... | 350.6 | |
-60.0 Kg | ||||||||
---------- | ||||||||
1. Planka Jaroslav/68 | 59.7 | TJ Loko Krnov | 160.0 | 110.0 | 190.0 | 460.0 ... | 375.82 | |
-67.5 Kg | ||||||||
---------- | ||||||||
1. Štajer Pavel/73 | 67.4 | TJ Sp Rokytnice | 190.0 | 130.0 | 220.0 | 540.0 ... | 392.47 | |
2. Knot Jindřich/60 | 66.1 | TJ SK RaN Ol.Zlín | 195.0 | 102.5 | 225.0 | 522.5 ... | 386.54 | |
3. Gajdošík Jiří/62 | 65.1 | TJ KC Zlínstav Zlín | 165.0 | 115.0 | 185.0 | 465.0 ... | 348.88 | |
-75.0 Kg | ||||||||
---------- | ||||||||
1. Medek Vladimír/64 | 74.8 | TJ Sp Rokytnice | 215.0 | 127.5 | 237.5 | 580.0 ... | 386.22 | |
2. Zamečník Petr/66 | 74.1 | TJ KC Zlínstav Zlín | 182.5 | 132.5 | 232.5 | 547.5 ... | 367.26 | |
3. Hunčovský Jan/62 | 73.4 | Merta Mělník | 185.0 | 125.0 | 220.0 | 530.0 ... | 358.28 | |
-82.5 Kg | ||||||||
---------- | ||||||||
1. Hoza Stanislav/56 | 82.5 | TJ Sokol Těškovice | 270.0 | 160.0 | 245.0 | 675.0 ... | 418.02 | |
2. Hubáček Miroslav/67 | 81.0 | Sokol Nymburk | 230.0 | 165.0 | 270.0 | 665.0 ... | 417.15 | |
3. Krayzel Remy/55 | 79.5 | TJ Loko Krnov | 215.0 | 165.0 | 230.0 | 610.0 ... | 387.83 | |
4. Kaluba Jan/65 | 81.9 | LKM Plzeň | 215.0 | 120.0 | 232.5 | 567.5 ... | 353.21 | |
5. Pláteník Roman/70 | 79.6 | Sokol Vranovice | 200.0 | 115.0 | 245.0 | 560.0 ... | 355.71 | |
6. Gracias Petr/71 | 78.8 | TJ Loko Krnov | 190.0 | 150.0 | 215.0 | 555.0 ... | 355.14 | |
-90.0 Kg | ||||||||
---------- | ||||||||
1. Sekot Michal/61 | 89.8 | LKM Plzeň | 257.5 | 180.0 | 257.5 | 695.0 ... | 407.33 | |
2. Sedláček Tomáš/65 | 87.8 | TJ Ateso Jablonec | 255.0 | 157.5 | 260.0 | 672.5 ... | 399.66 | |
3. Brenkus Jaroslav/60 | 89.4 | TJ SD Frýdek-Místek | 240.0 | 160.0 | 270.0 | 670.0 ... | 393.75 | |
4. Jaremczuk Václav/63 | 89.5 | TJ Sokol Těškovice | 240.0 | 140.0 | 260.0 | 640.0 ... | 375.87 | |
--. Pupik Miroslav/62 | 90.0 | TJ SD Frýdek-Místek | 205.0 | 000.0 | 000.0 | ---.- Disq. | 119.98 | |
-100.0 Kg | ||||||||
---------- | ||||||||
1. Mička Josef/49 | 100.0 | TJ Slavoj Pacov | 280.0 | 185.0 NRM | 292.5 | 757.5 ... | 419.65 | |
2. Kelner Jaroslav/56 | 100.0 | TJ Loko Krnov | 285.0 NRM | 170.0 | 270.0 | 725.0 ... | 401.65 | |
3. Beneš Jan/59 | 96.3 | TJ SD Frýdek-Místek | 250.0 | 160.0 | 310.0 | 720.0 ... | 406.00 | |
4. Gryga Jiří/68 | 99.0 | TJ SD Frýdek-Místek | 250.0 | 160.0 | 300.0 | 710.0 ... | 395.11 | |
5. Zerzánek Ivan/61 | 96.1 | TJ Svitavy | 255.0 | 160.0 | 280.0 | 695.0 ... | 392.32 | |
6. Štěpánek Marcel/71 | 96.6 | TJ Svitavy | 260.0 | 160.0 | 260.0 | 680.0 ... | 382.84 | |
7. Peleška Milan/63 | 94.1 | SK El Temelín | 210.0 | 165.0 | 245.0 | 620.0 ... | 353.83 | |
-110.0 Kg | ||||||||
---------- | ||||||||
1. Čech Vratislav/65 | 104.0 | TJ SK RaN Ol.Zlín | 255.0 | 167.5 | 305.0 | 727.5 ... | 396.85 | |
2. Matějka Pavel/71 | 101.9 | TJ Vlčice | 240.0 | 180.0 | 290.0 | 710.0 ... | 390.28 | |
3. Urbánek Roman/56 | 105.0 | TJ SK RaN Ol.Zlin | 252.5 | 172.5 | 270.0 | 695.0 ... | 377.87 | |
-125.0 Kg | ||||||||
---------- | ||||||||
1. Vážný Josef/52 | 112.5 | V&V Studio Cheb | 270.0 | 197.5.NRM | 270.0 | 737.5 ... | 393.60 | |
2. Vacek Miroslav/67 | 123.9 | Sokol Nymburk | 280.0 | 165.0 | 280.0 | 725.0 ... | 378.88 | |
3. Gamrot Jindřich/52 | 123.4 | V&V Studio Cheb | 240.0 | 150.0 | 240.0 | 630.0 ... | 329.61 | |
125.0+ Kg | ||||||||
---------- | ||||||||
1. Lesk Martin/74 | 127.5 | TJ Ateso Jablonec | 280.0 | 190.0 | 275.0 | 745.0 ... | 385.46 | |
Soutěžě se zúčastnilo 33 mužů ze 16 oddílů | ||||||||
Mistrovství České republiky mužů družstev | Dopingové testy: | |||||||
1. TJ Loko Krnov | 34 b. | 10. TJ KC Zlínstav Zlín | 17 b. | Medek Vladimír | negativní | |||
2. TJ SK RaN Ol.Zlín | 29 b. | 11. TJ Viktorie Bohumín | 12 b. | Zámečník Petr | negativní | |||
3. TJ Sp Rokytnice | 24 b. | 12. TJ Slavoj Pacov | 12 b. | Hunčovský Jan | negativní | |||
4. TJ SD Frýdek-Místek | 23 b. | 13. TJ Svitavy | 11 b. | Knot Jindřich | negativní | |||
5. TJ Ateso Jablonec | 21 b. | 14. TJ Vlčice | 9 b. | Hoza Stanislav | negativní | |||
6. V&V Studio Cheb | 20 b. | 15. Sokol Vranovice | 6 b. | |||||
7. LKM Plzeň | 19 b. | 16. SK El Temelín | 4 b. | Všechny testy byly negativní. | ||||
8. TJ Sokol Těškovice | 19 b. | Blahopřejeme!!! | ||||||
9. Sokol Nymburk | 18 b. |